XXXXX Novo polaganje, novi pojasevi za decu - Aikido Dojo Edo

Novo polaganje,novi pojasevi !

Na redovnom polaganju održanom 24.  Februara 2018. godine, za dečija kyu zvanja, učešće je uzelo ukupno devetoro dece. Nova zvanja obradovala su sve, posebno roditelje koji su svojim prisustvom ulepšali polaganje i dali mališanima veliku podršku. Od 9 polagača dvojica su iz dečije grupe prešli u stariju položivši za 6  Kyu stepen.

Za  dečija zvanja položili su:

  • 7 R.kyu Maksim Tisovec
  • 5 R. kyu David Čikojević
  • 5 R.kyu Uroš Pavlović
  • 4 R.kyu Divna Tisovec
  • 3 R.kyu Iva Pavlović
  • 2.R.kyu Vidak Tisovec
  • 2.R.kyu Tara Tsuda Bećković.

Za  učenička zvanja položili su:

  • 6.kyu David Čolović
  • 6.kyu Mihajlo Kostić.

Ovo je mali korak u napredovanju naših članova, ali veoma značajan sobzirom na činjenicu da su pojedinci više od 5 godina članovi našeg kluba i redovni vežbači.

Kao vodja dojo-a koristim priliku da se zahvalim svim učesnicima ovog polaganja i da čestitam od srca svakom pojedincu na pokazanoj spretnosti, entuzijazmu, i sveukupnom trudu. Hvala najlepše gospodi Marku Tisovecu i Mikiju Avramoviću na fantastičnim fotografijama koje su napravili ovom prilikom.